Експрес кредит — Гроші на карту 24/7 без відмови і перевірки кредитної історії

Добірка вигідних онлайн кредитів за 28.11.2023
Розмір кредиту
від 1000 до 5000 грн.
Ставка
від 0,01% в день
від 10 до 20 днів
Строк на перший кредит
На картку
від 18 до 65 років
% РРПС
Отримати гроші

В 2023 році компанія зробила ребрендинг і тепер це “Кача Гроші”.

Деталі кредитів від Качай Гроші

 • Перша позика до 5000 гривень, повторна вже до 15000 грн;
 • Для оформлення потрібні поспорт та ІПН, телефон та електронна пошта.

Пролонгація

 • Можливість пролонгації по продуктам «Кредитна лінія» й Кредит з ануїтетним графіком відсутня.
 • Для продовження мікрокредиту, Вам необхідно сплатити суму фактично нарахованих відсотків, штрафів і пені (за наявності) на поточну дату.
 • З нового терміну кредиту діє процентна ставка пролонгації, передбачена договором (1,8% в день для нових, 1,7% в день для повторних кредитів).
Як це працює
Заповніть коротку форму
Залиште свої ПІБ, номер телефону та e-mail
Надішліть заявку до МФО
На нашому сайті представлені перевірені МФО з вигідними пропозиціями
Отримайте гроші на картку або готівкою
Позику схвалюють за короткий термін і перераховують гроші моментально
Переваги кредита на Cash4You
Підбір за 2 хвилини
Вам потрібно лише відповісти на декалька питань
Схвалення до 90%
Співпрацюємо з максимально лояльними МФО
Безкоштовно за 0 грн.
Ми не беремо гроші за надану допомогу
100% результат
Ви можете звернутися до кількох організацій, щоб отримати гроші без відмови
Ми співпрацюємо з:

Часті запитання

🗣️ Чи можна отримати кредит із поганою кредитною історією?

Так! Якщо вам відмовляють у банках, ви можете звернутися до мікрофінансової організації (МФО) з нашого списку, з лояльним ставленням до клієнтів. Навіть якщо у вас погана кредитна історія ви зможете оформити тут онлайн кредит під 0% на короткий період (до 65 днів).

Список перевірених МФО України.

🗣️ Де видають першу позику під 0%?

Згідно із законодавством, кредитування під 0% неможливе. Тому мікрофінансові організації (МФО) пропонують новим клієнтам позику під 0,01%. Жодних довідок з місця роботи, виписок із трудової книжки при цьому не потрібно. Ми вибрали лише надійні МФО, які дають позику під нуль. Повний список МФО, де ви можете отримати перший кредит під нуль на нашому сайті. Вони позначені ставкою “0,01%”

🗣️ Підкажіть надійну МФО для оформлення позики!

На нашому сайті ви знайдете перелік перевірених мікрофінансових організацій 2022. Всі компанії в рейтингу мають ліцензію НБУ та працюють без прихованих комісій і штрафів.

Оформити позику та отримати фінансову підтримку може кожен громадянин України, якому виповнилося 18 років. Достатньо паспорта, ІПН та банківської картки.

🗣️ Чи можна оформити кредит вночі або у вихідні?

У більшості випадків гроші потрібні терміново. І МФО готові прийти на допомогу навіть глибокої ночі. Всі компанії із нашого списку працюють цілодобово, і навіть у свята та вихідні. Просто оберіть організацію на нашому сайті і оформіть заявку онлайн. Мінімум полів в анкеті дозволять отримати гроші швидко 24/7. Ми зібрали усі МФО України, які дають кредити цілодобово.

🗣️ Як швидко я отримаю гроші на картку?

Перегляд вашої заявки зазвичай займає близько 10 хвилин. Але в нашому рейтингу є і автоматичні МФО (вони помічені у списку). Вони розглядають заявки на кредит в автоматичному режимі і видають відповідь за 1-2 хвилини.

У разі позитивного рішення гроші надходять на банківську картку миттєво, ними відразу ж можна користуватися у своїх цілях. У нас перелік МФО, які мають найменший % відмов.

Як отримати експрес-кредит онлайн на карту без відсотків?

У разі виникнення фінансових проблем скористайтеся послугою мікрокредитування в режимі онлайн. Вона є швидкими позиками на поточні потреби. Тепер не потрібно просити гроші у борг у друзів та родичів, брати позику в банку чи економити до зарплати. Запит на видачу кредиту подається до мікрофінансових організаціях, при цьому не обов’язково відвідувати офіс компанії.

На сайті Cash2you запропоновано перелік надійних МФО, що працюють на території України. Вони завоювали довіру клієнтів завдяки:

 • можливості отримати перший експрес кредит на картку без відсотків;
 • гнучкості відсоткових ставок за кредитами;
 • лояльному відношенню до користувачів;
 • наявності акцій та бонусів.

Ви можете вибрати будь-яку організацію, порівнявши умови онлайн. Знайдіть відповідний варіант, щоб отримати мікропозику на картку до 20000 гривень в короткий термін.

Як швидко можна отримати експрес гроші?

Завдяки розвитку інтернет-технологій процедура оформлення та розгляду заявки є максимально простою. Запит на кредит подається онлайн, відповідь надається протягом 2 – 15 хвилин в залежності від МФО. За позитивного рішення гроші переводяться на карту майже миттєво. Жодних зусиль, не потрібна особиста присутність. При цьому заявки на мікрокредити розглядаються цілодобово, включаючи вихідні та святкові дні. В середньому від моменту заповнення анкети до отримання гроше може пройти до 20 хвилин.

Якщо терміново потрібні гроші у борг, ви завжди зможете отримати їх у мікрофінансових організаціях. Діяльність компаній ліцензована, що гарантує чесність та безпеку співробітництва. Вам буде видано позику експрес на карту (у межах встановлених лімітів) у короткий термін. Для зручності передбачено кілька варіантів погашення кредиту, що дозволить своєчасно повернути гроші без порушення договірних умов.

Експрес кредит онлайн та його особливості

Експрес кредит онлайн отримав свою назву завдяки швидкому ухваленню рішення та зарахуванню грошей на карту. Заявка розглядається системою, тому ви отримаєте відповідь навіть уночі або у вихідні дні. Кредит на картку переводиться протягом 5 – 15 хвилин після схвалення. Затримки можливі лише у разі особливого режиму роботи банку, який обслуговує вас.

Завдяки дистанційній подачі заявки на отримання кредиту не потрібно витрачати час на відвідування офісу. Основна умова – наявність інтернету. При цьому не потрібні застави та поручителі, а ваша надійність та платоспроможність перевіряється шляхом запиту до «Бюро кредитних історій». Якщо немає прострочок за попередніми кредитами та мікропозиками, то велика ймовірність схвалення онлайн заявки та видачі коштів. Але й за наявності можливий позитивний результат.

Щоб отримати експрес гроші, потрібно мінімум документів. Головне, що не потрібно підтверджувати працевлаштування. Вам буде перераховано кошти, навіть якщо зарплата видається в «конвертах». Великий плюс у тому, що сума та термін кредиту вибираються самостійно в режимі онлайн. Але у кожній компанії передбачені певні ліміти.

 • При першому зверненні запропоновано невелику суму (у межах 4 000 – 10 000 гривень).
 • За своєчасної виплати кредиту діапазон збільшується до 20000 – 25000 гривень.
 • У деяких МФО діють єдині ліміти і для новачків, і для постійних клієнтів.

При пошуку компанії для мікрокредитування зверніть увагу на відсотки, що діють. Багато МФО при першому зверненні передбачені ставки у вигляді 0,01%. Це дозволяє взяти кредит онлайн без відсотків. Так ви ознайомитеся з особливостями роботи організації та зрозумієте, чи підходять умови.

Після оформлення експрес кредиту онлайн потрібно дотримуватись умов договору. Оплачуйте позику вчасно, щоб уникнути прострочення. Кожна компанія розписує у договорі кінцеву дату та суму до погашення. За порушення термінів накладаються штрафні санкції. У такому разі ви повинні сплатити не тільки тіло кредиту та нараховані відсотки, але також пеню. Якщо ж вносити гроші вчасно, жодних проблем не виникне. Навпаки, у багатьох компаніях здійснюється перерахунок за дострокової виплати кредиту.

Як отримати експрес кредит від МФО

Для отримання експрес-позики на карту необхідно подати заявку онлайн на офіційному сайті обраної організації. Після переходу на портал ви побачите блок, де потрібно ввести суму і термін кредиту. Більшість компаній впроваджує калькулятор, а тому одразу розраховується розмір нарахованих відсотків та підсумкова сума до погашення. Якщо вас влаштовують умови, переходьте до заповнення анкети. У ній необхідно зазначити:

 • особисті дані;
 • прикріпити фото паспорта;
 • інформацію про банківську картку.

Відомості мають бути точними та актуальними. Усього одна помилка може стати причиною відмови у видачі мікрокредиту онлайн. Перевірте введену інформацію, зважте на наявність або відсутність скорочень в офіційних документах. Кожна цифра та буква повинні відповідати тим, що наведені у паспорті, банківській картці.

Також знадобиться пройти верифікацію. Для цього на вказаний e-mail надсилається лист з активним посиланням для переходу на сайт та підтвердження дій. На мобільний номер надсилається смс-повідомлення з кодом. Комбінацію потрібно ввести в спеціальний осередок на порталі. Ще один момент – верифікація картки. У мікрокредитних організаціях заборонено використовувати чужі платіжні дані. Саме тому компанії блокують певну суму (зазвичай не більше 5 гривень). Ви повинні ввести значення у відповідне поле. Через 5 – 10 хвилин гроші знову стають доступними.

Після виконання всіх дій потрібно надіслати онлайн запит на кредит та чекати на результат. Відповідь надсилається на електронну пошту або мобільний номер. За позитивного рішення гроші переводяться на картку, прив’язану до особистого кабінету.

Кому надаються швидкі кредити від МФО?

Взяти позику експрес на карту можуть повнолітні громадяни України. Організації не співпрацюють із резидентами інших країн. Щоб оформити запит, необхідно надати такі документи:

 1. паспорт;
 2. ІПН;
 3. банківської картки.

За їх відсутності мікрозайм онлайн не буде видано. Також можлива відмова у разі помилок під час заповнення анкети або невідповідності віковим критеріям. Це потрібно враховувати, якщо ви хочете отримати схвалення.

Швидкі кредити від МФО на картку видаються різним категоріям населення. Отримати гроші можуть навіть ті особи, яким зі стовідсотковою ймовірністю відмовить банк. Наприклад, мікропозика надається:

 • студентам;
 • пенсіонерам;
 • жінкам у декретній відпустці;
 • працівникам підприємств із «сірою» зарплатою.

Звичайно, експрес-кредит за паспортом видається і офіційно працевлаштованим особам. Але при цьому не потрібна довідка з місця роботи.

Немає різниці, до якої категорії ви належите. Незалежно від соціального статусу, відсоткова ставка за кредитом єдина, і вона визначається керівництвом компанії. Тариф фіксований, що прописано у договорі. Але ставка може збільшитися через прострочення (якщо кредит взято на пільгових умовах під 0,01%, то за порушення умов він розраховується за стандартними значеннями).

Соціальний статус вказується під час заповнення онлайн анкети. Надайте правдиві відомості, тому що їх легко перевірити. Інформація необхідна з ознайомлювальною метою, вона не впливає на прийняття рішення про видачу кредиту. У кожній компанії є клієнти різного віку та становища, одержуючи гроші в короткі терміни.

На яку мету видається швидкий кредит онлайн?

Швидкий кредит онлайн видається на будь-які цілі. Співробітники мікрофінансових організацій розуміють, наскільки високі щоденні витрати. Саме тому можна взяти гроші до зарплати або до пенсії, а також:

 • на лікування чи навчання;
 • на подарунки чи відпочинок;
 • на ремонт чи купівлю побутової техніки;
 • на придбання одягу чи взуття.

За допомогою швидких кредитів не доведеться економити кожну гривню, щоби дотягнути до чергової зарплати. Якщо ж ви хочете вирушити у відпустку, але не вистачає грошей, то й тут проблему буде вирішено. Але майте на увазі, що сплатити позику потрібно вчасно. Якщо планується виїзд із країни, подбайте заздалегідь про своєчасне погашення кредиту. Наприклад, попросіть родичів або друзів внести суму через термінал.

Багато компаній при оформленні онлайн заявки не потрібно вказувати мети кредитування. Але якщо така графа є, вибирайте необхідний варіант. Коли ваші бажання не співпадають із запропонованими версіями, клацніть на пункт «Інше» та самостійно введіть ціль.

Плюс у тому, що МФО не вимагає документального підтвердження витрат. Куди будуть витрачені видані кошти – виключно ваша справа. Головне, щоб кредит було повернуто не пізніше зазначеного у договорі терміну. Завдяки такому підходу ви не обмежені у виборі. Трапляються ситуації, коли кредит запитаний на певні потреби, але у результаті плани змінюються. Немає необхідності сповіщати про це МФО. Просто витрачайте кошти на власний розсуд.

У разі зміни планів не можна відмовитися від кредиту, якщо гроші вже переведено на картку. Ви можете сплатити борг раніше, при цьому відсотки перераховуються. Скасувати онлайн запит можна лише доти, доки він не відправлений в обробку.

Експрес кредит онлайн на картку та його плюси для позичальників

Експрес позики онлайн з переказом коштів на картку мають масу переваг. Ви оціните їх, як тільки подасте першу заявку. Для більшого розуміння нижче наведено таблицю з порівнянням онлайн-і офлайн-кредитів.

Експрес кредит онлайн від МФО Оформлення кредиту в офісі
Заявка заповнюється у будь-якому зручному місці через комп’ютер чи смартфон Для подання запиту потрібне відвідування офісу
Сервіс функціонує цілодобово, включаючи вихідні та святкові дні Кредит можна взяти лише у робочий час

 

Не завжди офіс МФО розташований неподалік будинку. Часом доводиться їхати через все місто і гаяти багато часу, щоб отримати гроші. Зате при оформленні кредиту онлайн ви витратите максимум півгодини. Вони необхідні для заповнення анкети та очікування рішення.

Ще один плюс кредитів у режимі онлайн – це створення особистого кабінету. Ви в будь-який момент зможете увійти до профілю, щоб переглянути нараховані відсотки. Це є актуальним, якщо планується дострокове погашення кредиту. При цьому не потрібно зв’язуватися з менеджером, щоб дізнатися про точну суму.

Також в обліковому записі можна переглянути активні бонуси. У багатьох компаніях видаються презенти за залучення нових клієнтів чи своєчасне погашення позики. Кошти можна використовувати для часткового погашення кредиту. Знижки на комісію передбачені для зниження процентів, що нараховуються. Позика експрес на карту – це суцільні плюси. Ви можете скористатися послугою прямо зараз, обравши МФО на нашому сайті.

Взяти кредит онлайн 24/7 через bankid без дзвінків і фото Кредит онлайн на карту срочно і без відказу 24/7 в Україні Онлайн кредит на карту на довгий термін без дзвінків Нові МФО — Всі нові мікрозайми і маловідомі кредити онлайн Кредит для студентів без відмов онлайн Кредит з 18 років — взяти гроші онлайн без довідок та поручителів в Україні Всі МФО України 2022/2023 — список МФО, де можна взяти гроші швидко Терміновий кредит на картку — без відмов, навіть з поганою кредитною історією Швидка позика онлайн — гроші на карту без перевірок Кредит онлайн цілодобово — гроші на картку без відмов 24/7 Кредит без відсотків — взяти позику під 0% без відмови онлайн Гроші до зарплати — взяти позику до ЗП без відмови Кредит для неофіційно працюючих — гроші в борг без офіційного працевлаштування Кредит без довідок про доходи — до 15000 грн без поручителів Мікрокредит на карту без відмов — для нових клієнтів під нуль Кредити онлайн на карту без відмов — цілодобово без перевірок Швидкий кредит на карту — онлайн не виходячи з дому Позики на карту онлайн в Україні — терміново і без відмови Доступні кредити з поганою кредитною історією — терміново без відмов Кредит без дзвінків — взяти позику на карту без дзвінків оператора та перевірок Миттєвий кредит на карту — без поручителів, застави і перевірки кредитної історії Експрес кредит — Гроші на карту 24/7 без відмови і перевірки кредитної історії Гроші в борг на карту в Україні — без перевірки кредитної історії Мікропозики на картку в Україні від надійних МФО Мікрозайми онлайн на карту терміново від перевірених МФО Як оформити кредит онлайн на карту в Україні
More more
Заповни заявку - отримай кредит на карту під 0% миттєво!
Потрібні гроші?
Політика конфіденційності
Продовжуючи переглядати Cash4you.com.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності.
Погоджуюсь